The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Veranda

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 1:44 am

*Mikor kinyitottam az ajtót egy férfi állt ott, a ház előtt pedig egy kamion. Mint kiderült ők hozták a cuccaim. Csak a verandáig engedtem cipelni nekik a dolgokat. Féltem, hogy képesek kárt tenni mindenben ezek a gyenge emberek. Sok apróságot hozattam el New Yorkból, viszont volt egy nagyon nagy dolog. Egy körülbelül 250 éves faragott tölgyfaíróasztal. Akár milyen edzettek is voltak a szállítók nem bírták sokéig cipelni, és vagy háromszor letették.*
-Biztos, hogy ne vigyük be a házba, asszonyom? Ez nagyon nehéz...
-Ne aggódjanak, megoldom.*Mosolyogtam rájuk.Lassan pedig minden lekerült a kocsiról, én pedig miután nagyon megköszöntem nekik, kifizettem őket.*
-Becky! Ha nagyon szépen megkérlek segítenél egy kicsit?*Kiáltottam fel, miközben visszamentem a házba, és kitártam a bejárati ajtót, meg a leendő dolgozószobám ajtaját.*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 12:31 am

*Eléggé nehézkes volt ez eljutás a kocsiig. Becky annyira remegett, hogy alig bírt menni. Már-már ott tartottam, hogy a karjaimba kapom, de ahhoz túl sokan voltak az utcán.Végül csak eljutottan a kocsiig, majd a házamig is.*
-Ugyan nincs mit.*Mosolyogtam rá, majd elvettem tőle a táskáját és kiszálltam. Végül megkerültem a kocsit és kinyitottam az anyósülés felőli ajtót.*
-Na gyere!*Sóhajtottam, miután meggyőződtem, róla, hogy totál kihalt az utca és a karjaimba kaptam, majd felszaladtam vele a verandára, majd ügyesen kinyitottam az ajtót és bementünk a házba. Beckyt leültettem a kanapéra.*
-Üdv nálam!*Mondtam neki mosolyogva, miközben letettem mellét a táskáját.*
-Nem vagy éhes?*Érdeklődtem.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Veranda    Veranda         Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 2:13 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Veranda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Baranyi ház-
Ugrás: