The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dumálda

Go down 
+24
Jenna Sommers
Bonnie Bennett
Maria Baranyi
Godric North
Ashley Holt
Amina Woods
Mason Lockwood
Caroline Forbes
Cherry Smith
Boo Carpenter
Becky Davis
George Bare
Reena Salvatore
Joshua Wilson
Aileen Leah Johnnson
Gabriel Wilson
Rosalie Campbell
Luna.Moon
Jeremy Gilbert
Katherine Pierce
Dorothea Melanie Black
Elena Gilbert
Damon Salvatore
Admin
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:06 am

Dorothea Melanie Black írta:
Damon Salvatore írta:
Elena Gilbert írta:
Damon Salvatore írta:
George Bare írta:
Damon Salvatore írta:
George Bare írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Írtál Damon?Vagy csak nekem nem mutatja?
nekem se mutatja

írtam, csak rossz helyre :S

Am George jó a képed. Ébren maradtam a TCA-ra és egy nagy sóhaj hagyta el a számat (nem Damonét) mikor meginterjúztatták *-* Very Happy xDD Szerintem helyes, főle ga Vampire Sucks-ban:D Meg úgy alapban is Very Happy
köszikee ... a tiéd is

Smile ^^

mintha velem nézted volna meg, és mintha én sírtam volna neked hajnalban, hogy Taylor Lautner nem jelent meg a vörös szőnyegen. Very Happy azon az estén kiábrándító voltam :DDD ott hisztiztem, hogy az én tökéletes istenem nem volt ott T.T pedig ébren voltam tök sokáig Very Happy de Eclipse premier. jézusom. T.T annyira tökéletes volt rajta. >.<

*Rendezi arcvonásait, zavartan elmosolyodik és elhallgat.*
"Upsz... elfeledkeztem magamról."

Igen, de jó volt! *-* Very Happy De ott volt Ashley Very Happy Am igen gonosz Taylor meg Rob... nem volt vörös szőnyegen... Sunyiban hátul belopóztak, tudván, hogy pont mi ketten nézzük őket és várjuk, és csak a mi szívatásunkra nem jöttek volna ki a zöld szőnyegre *felhúzza az orrát* Viszont Ashley csodálatos szépsége és ruhája nagyjából kárpótolt engem :'D Smile
kék szőnyeg volt, nem? :O

engem semmi nem kárpótolt, csak a képek róla másnap. vagyis aznap délután XD mert tuti aludtam háromig.. xD

Kék, zöld már nem emlékszem... xDDD
Hát igen Very Happy Épp ma jött ki egy rajongó által még 11 kép Ashley-ről Very Happy Szóval jókor hoztukfel a témát Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:04 am

Damon Salvatore írta:
Bonnie Bennett írta:
Sziasztook!
Valaki fel tudna világosítani, hogy jelenleg hol tartózkodom, illetve hogy miket mondtam [zanzásítva] az utóbbi időben? Úgy értem, hogy miket 'mondtatok' velem.

Köszi:)

Úúúú újra itt *-*

Hát Damon megtolt párszor hátulról. Elvett feleségül és egy terrorkatasztrófa miatt a házunknak annyi. Mellesleg átváltoztattalak vámpírrá és zöld szemed lett x''DDDD Very Happy


szééép, és mindezt hagytam is?XD
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:03 am

Damon Salvatore írta:
Elena Gilbert írta:
Damon Salvatore írta:
George Bare írta:
Damon Salvatore írta:
George Bare írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Írtál Damon?Vagy csak nekem nem mutatja?
nekem se mutatja

írtam, csak rossz helyre :S

Am George jó a képed. Ébren maradtam a TCA-ra és egy nagy sóhaj hagyta el a számat (nem Damonét) mikor meginterjúztatták *-* Very Happy xDD Szerintem helyes, főle ga Vampire Sucks-ban:D Meg úgy alapban is Very Happy
köszikee ... a tiéd is

Smile ^^

mintha velem nézted volna meg, és mintha én sírtam volna neked hajnalban, hogy Taylor Lautner nem jelent meg a vörös szőnyegen. Very Happy azon az estén kiábrándító voltam :DDD ott hisztiztem, hogy az én tökéletes istenem nem volt ott T.T pedig ébren voltam tök sokáig Very Happy de Eclipse premier. jézusom. T.T annyira tökéletes volt rajta. >.<

*Rendezi arcvonásait, zavartan elmosolyodik és elhallgat.*
"Upsz... elfeledkeztem magamról."

Igen, de jó volt! *-* Very Happy De ott volt Ashley Very Happy Am igen gonosz Taylor meg Rob... nem volt vörös szőnyegen... Sunyiban hátul belopóztak, tudván, hogy pont mi ketten nézzük őket és várjuk, és csak a mi szívatásunkra nem jöttek volna ki a zöld szőnyegre *felhúzza az orrát* Viszont Ashley csodálatos szépsége és ruhája nagyjából kárpótolt engem :'D Smile
kék szőnyeg volt, nem? :O

engem semmi nem kárpótolt, csak a képek róla másnap. vagyis aznap délután XD mert tuti aludtam háromig.. xD
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:57 am

Bonnie Bennett írta:
Sziasztook!
Valaki fel tudna világosítani, hogy jelenleg hol tartózkodom, illetve hogy miket mondtam [zanzásítva] az utóbbi időben? Úgy értem, hogy miket 'mondtatok' velem.

Köszi:)

Úúúú újra itt *-*

Hát Damon megtolt párszor hátulról. Elvett feleségül és egy terrorkatasztrófa miatt a házunknak annyi. Mellesleg átváltoztattalak vámpírrá és zöld szemed lett x''DDDD Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:53 am

Elena Gilbert írta:
Damon Salvatore írta:
George Bare írta:
Damon Salvatore írta:
George Bare írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Írtál Damon?Vagy csak nekem nem mutatja?
nekem se mutatja

írtam, csak rossz helyre :S

Am George jó a képed. Ébren maradtam a TCA-ra és egy nagy sóhaj hagyta el a számat (nem Damonét) mikor meginterjúztatták *-* Very Happy xDD Szerintem helyes, főle ga Vampire Sucks-ban:D Meg úgy alapban is Very Happy
köszikee ... a tiéd is

Smile ^^

mintha velem nézted volna meg, és mintha én sírtam volna neked hajnalban, hogy Taylor Lautner nem jelent meg a vörös szőnyegen. Very Happy azon az estén kiábrándító voltam :DDD ott hisztiztem, hogy az én tökéletes istenem nem volt ott T.T pedig ébren voltam tök sokáig Very Happy de Eclipse premier. jézusom. T.T annyira tökéletes volt rajta. >.<

*Rendezi arcvonásait, zavartan elmosolyodik és elhallgat.*
"Upsz... elfeledkeztem magamról."

Igen, de jó volt! *-* Very Happy De ott volt Ashley Very Happy Am igen gonosz Taylor meg Rob... nem volt vörös szőnyegen... Sunyiban hátul belopóztak, tudván, hogy pont mi ketten nézzük őket és várjuk, és csak a mi szívatásunkra nem jöttek volna ki a zöld szőnyegre *felhúzza az orrát* Viszont Ashley csodálatos szépsége és ruhája nagyjából kárpótolt engem :'D Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:43 am

[quote="Elena Gilbert"][quote="Damon Salvatore"][quote="George Bare"][quote="Damon Salvatore"][quote="George Bare"][quote="Aileen Leah Johnnson"]Írtál Damon?Vagy csak nekem nem mutatja?[/quote]nekem se mutatja[/quote]

írtam, csak rossz helyre :S

Am George jó a képed. Ébren maradtam a TCA-ra és egy nagy sóhaj hagyta el a számat (nem Damonét) mikor meginterjúztatták *-* :D xDD Szerintem helyes, főle ga Vampire Sucks-ban:D Meg úgy alapban is :D[/quote]köszikee ... a tiéd is[/quote]

:) ^^[/quote]

mintha velem nézted volna meg, és mintha én sírtam volna neked hajnalban, hogy Taylor Lautner nem jelent meg a vörös szőnyegen. :D azon az estén kiábrándító voltam :DDD ott hisztiztem, hogy az én tökéletes istenem nem volt ott T.T pedig ébren voltam tök sokáig :D de Eclipse premier. jézusom. T.T annyira tökéletes volt rajta. >.<

*Rendezi arcvonásait, zavartan elmosolyodik és elhallgat.*
"Upsz... elfeledkeztem magamról."[/quote]

Aztaqrvaa...! :D
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:42 am

[quote="Jeremy Gilbert"][quote="Cherry Smith"][quote="Jeremy Gilbert"]Mit tegyek ha gondolatolvasó vagyok? xD

De Cherry csak hogy neked is utólagosan szép legyen a karácsonyod...na jó nem azért itt egy remek szám ;) Gives you hell :twisted: remélem tetszik ;)

[url=https://www.youtube.com/watch?v=hamHPC7BuIc]https://www.youtube.com/watch?v=hamHPC7BuIc[/url][/quote]

Nemááár!Te is? :D
Tesóm imádja ezt a zenekart,de ez a szám nem rossz! :)
Majd személyesen szeretném átadni az ajándékod! :D[/quote]

Okéj Cherry majd sort kerítünk rá, csak vigyázz meg ne kóstoljalak ;)
Amúgy a szövege sem rossz ;)[/quote]

Csontos lennék én neked :D
Vegyem célzásnak??? :D
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:38 am

Boo Carpenter írta:
Bonnie Bennett írta:
Boo Carpenter írta:
Bonnie Bennett írta:
Sziasztook!
Valaki fel tudna világosítani, hogy jelenleg hol tartózkodom, illetve hogy miket mondtam [zanzásítva] az utóbbi időben? Úgy értem, hogy miket 'mondtatok' velem.

Köszi:)
Jéé egy Bonnie Smile
na az van, hogy most ott vagy ahol te akarod mert távollétetben nem nagyon mozgattunk..igazából csak egyszer és akkor bent voltál nálam a kórházba utána elmentél és most itt vagyunk kb. Very Happy

Bizoony. Volt az utóbbi időben egy 'PICIKE' gondom sajnos...

őőő. és nem mondtam semmi lényeges dolgot?Very Happy
elküldtem pm-ben.. kb ennyi volt Very Happy

Köszimöszi*__*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:33 am

Bonnie Bennett írta:
Boo Carpenter írta:
Bonnie Bennett írta:
Sziasztook!
Valaki fel tudna világosítani, hogy jelenleg hol tartózkodom, illetve hogy miket mondtam [zanzásítva] az utóbbi időben? Úgy értem, hogy miket 'mondtatok' velem.

Köszi:)
Jéé egy Bonnie Smile
na az van, hogy most ott vagy ahol te akarod mert távollétetben nem nagyon mozgattunk..igazából csak egyszer és akkor bent voltál nálam a kórházba utána elmentél és most itt vagyunk kb. Very Happy

Bizoony. Volt az utóbbi időben egy 'PICIKE' gondom sajnos...

őőő. és nem mondtam semmi lényeges dolgot?Very Happy
elküldtem pm-ben.. kb ennyi volt Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:29 am

Damon Salvatore írta:
George Bare írta:
Damon Salvatore írta:
George Bare írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Írtál Damon?Vagy csak nekem nem mutatja?
nekem se mutatja

írtam, csak rossz helyre :S

Am George jó a képed. Ébren maradtam a TCA-ra és egy nagy sóhaj hagyta el a számat (nem Damonét) mikor meginterjúztatták *-* Very Happy xDD Szerintem helyes, főle ga Vampire Sucks-ban:D Meg úgy alapban is Very Happy
köszikee ... a tiéd is

Smile ^^

mintha velem nézted volna meg, és mintha én sírtam volna neked hajnalban, hogy Taylor Lautner nem jelent meg a vörös szőnyegen. Very Happy azon az estén kiábrándító voltam :DDD ott hisztiztem, hogy az én tökéletes istenem nem volt ott T.T pedig ébren voltam tök sokáig Very Happy de Eclipse premier. jézusom. T.T annyira tökéletes volt rajta. >.<

*Rendezi arcvonásait, zavartan elmosolyodik és elhallgat.*
"Upsz... elfeledkeztem magamról."
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:27 am

Boo Carpenter írta:
Bonnie Bennett írta:
Sziasztook!
Valaki fel tudna világosítani, hogy jelenleg hol tartózkodom, illetve hogy miket mondtam [zanzásítva] az utóbbi időben? Úgy értem, hogy miket 'mondtatok' velem.

Köszi:)
Jéé egy Bonnie Smile
na az van, hogy most ott vagy ahol te akarod mert távollétetben nem nagyon mozgattunk..igazából csak egyszer és akkor bent voltál nálam a kórházba utána elmentél és most itt vagyunk kb. Very Happy

Bizoony. Volt az utóbbi időben egy 'PICIKE' gondom sajnos...

őőő. és nem mondtam semmi lényeges dolgot?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:25 am

Bonnie Bennett írta:
Sziasztook!
Valaki fel tudna világosítani, hogy jelenleg hol tartózkodom, illetve hogy miket mondtam [zanzásítva] az utóbbi időben? Úgy értem, hogy miket 'mondtatok' velem.

Köszi:)
Jéé egy Bonnie Smile
na az van, hogy most ott vagy ahol te akarod mert távollétetben nem nagyon mozgattunk..igazából csak egyszer és akkor bent voltál nálam a kórházba utána elmentél és most itt vagyunk kb. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:24 am

Cherry Smith írta:
Jeremy Gilbert írta:
Mit tegyek ha gondolatolvasó vagyok? xD

De Cherry csak hogy neked is utólagosan szép legyen a karácsonyod...na jó nem azért itt egy remek szám Wink Gives you hell Twisted Evil remélem tetszik Wink

https://www.youtube.com/watch?v=hamHPC7BuIc

Nemááár!Te is? Very Happy
Tesóm imádja ezt a zenekart,de ez a szám nem rossz! Smile
Majd személyesen szeretném átadni az ajándékod! Very Happy

Okéj Cherry majd sort kerítünk rá, csak vigyázz meg ne kóstoljalak Wink
Amúgy a szövege sem rossz Wink
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:21 am

Sziasztook!
Valaki fel tudna világosítani, hogy jelenleg hol tartózkodom, illetve hogy miket mondtam [zanzásítva] az utóbbi időben? Úgy értem, hogy miket 'mondtatok' velem.

Köszi:)
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:11 am

[quote="Jeremy Gilbert"]Mit tegyek ha gondolatolvasó vagyok? xD

De Cherry csak hogy neked is utólagosan szép legyen a karácsonyod...na jó nem azért itt egy remek szám ;) Gives you hell :twisted: remélem tetszik ;)

[url=https://www.youtube.com/watch?v=hamHPC7BuIc]https://www.youtube.com/watch?v=hamHPC7BuIc[/url][/quote]

Nemááár!Te is? :D
Tesóm imádja ezt a zenekart,de ez a szám nem rossz! :)
Majd személyesen szeretném átadni az ajándékod! :D
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:59 pm

Mit tegyek ha gondolatolvasó vagyok? xD

De Cherry csak hogy neked is utólagosan szép legyen a karácsonyod...na jó nem azért itt egy remek szám Wink Gives you hell Twisted Evil remélem tetszik Wink

https://www.youtube.com/watch?v=hamHPC7BuIc
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:53 pm

[quote="Damon Salvatore"][quote="Caroline Forbes"][quote="Damon Salvatore"][quote="Caroline Forbes"]Nahát nekem senki sem ír :( :D[/quote]

Én írnék, ha Mytic Falls-ban lennék *-* [/quote]

Remélem egyszer sor kerül rá *-* :D[/quote]

Én is, mert már várom :) *-*[/quote]

Na-na!Cipőtámadás lesz! :D
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:53 pm

[quote="Jeremy Gilbert"]- Tényleg Cherry? O.O
Kapok egy parókát? xD[/quote]

Basszus!!!Lelőtted a poént! :D
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:48 pm

Caroline Forbes írta:
Damon Salvatore írta:
Caroline Forbes írta:
Nahát nekem senki sem ír Sad Very Happy

Én írnék, ha Mytic Falls-ban lennék *-*

Remélem egyszer sor kerül rá *-* Very Happy

Én is, mert már várom Smile *-*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:47 pm

Damon Salvatore írta:
Caroline Forbes írta:
Nahát nekem senki sem ír Sad Very Happy

Én írnék, ha Mytic Falls-ban lennék *-*

Remélem egyszer sor kerül rá *-* Very Happy
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:45 pm

Caroline Forbes írta:
Nahát nekem senki sem ír Sad Very Happy

Én írnék, ha Mytic Falls-ban lennék *-*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:30 pm

Nahát nekem senki sem ír Sad Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:22 pm

- Tényleg Cherry? O.O
Kapok egy parókát? xD
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:16 pm

[quote="Jeremy Gilbert"]Jaaj sziasztok :) Bocsánat hogy nem voltam! Jaaj le vagyok maradva.... de mindjárt írok...:)[/quote]

Jaj,kicsi Jer!Vettem neked (is) ajándékot!^^ :D :twisted:
Vissza az elejére Go down
Rosalie Campbell

Rosalie Campbell


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 10:57 pm

George Bare írta:
Rosalie Campbell írta:
Rose jelen. Akar velem valaki játszani? * kiskutya tekintet *
Mason megfelel?
Meg. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dumálda          - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dumálda
Vissza az elejére 
15 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Ismerkedő :: Chat, ismerkedő-
Ugrás: