The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Mystic Falls-i Iskola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Sebastian Salvatore

Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:53 am

*Hangosan felnevettem. Be kellett vallanom, hogy tetszett a lány, vakmerőnek tűnt, és nem igazán lehetett kihozni a sodrából.*
"Még csak meg se lepődött, mikor megnyaltam az arcát..."
- Nos, bevallom... nem volt szerencsém még Damon-nal szexelni. *mondtam, és a cigicsikket jó messzire elpöccintettem.* - És neked mi a neved? Vagy hívjalak csak "Miss eléggé szét vagyok hullva, bárkivel bármikor, és mindenkit leszarok"-nak?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lauren Sunlight

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:48 am

- Hálótárs, esetleg. *Nevettem fel.* Na de ez elég régi sztori és nem szeretek nem aktuális dolgokról csevegni. De ha te is olyan vagy az ágyban, mint Damon, akkor jobb, ha nem pocsékoljuk itt az időt. *Újra a lábára hamuztam.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:47 am

*Megráztam a fejem, és csak vigyorogtam.*
- Ja, valami olyasmi. *beleszippantottam a cigibe.* - Unokatestvér? Nem tudom, igazából az ilyesmi mindig hidegen hagyott. Na és miért nem mindegy...? Talán... Damon és Stefan valakije vagy...? *igyekeztem az övéhez hasonló nőies hangszínt megütni.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:42 am

*Nem tudom, hogy attól állt meg a vér az ereimben, mert megnyalta az arcom és éreztem az édeskés leheletét, vagy attól, mert Salvatore. Inkább az utóbbi.*
- Na ne nevettess *kacagtam* Salvatore? Damon és Stefan valakije vagy?
*Beleszippantottam egy hosszút a cigimbe.*
- Na ez a nem mindegy... *ráztam meg a fejem nevetve*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:40 am

- Egyedi darab. *jegyeztem meg, és nagyot szívtam a számban levő szálból.*
- Sebastian Salvatore. *egy pillanatra megindítottam felé a jobb kezem, de aztán meggondoltam magam, és helyette inkább kivettem a számból a cigit és megnyaltam az arcát. A bőre édes volt és dohány ízű, de az édeskés ízben ott éreztem a vére zamatát.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:34 am

*Elvettem az egész cigitárcát és zsebre vágtam.*
- Kössz. Remélem sokat ér, mert eladom.
*A zsebembe nyúltam és kivettem belőle két cigit. Az egyiket a szájába raktam és meggyújtottam.*
- Szóval nem fogsz egyhamar leszállni rólam? *Húztam fel a szemöldököm és meggyújtottam a saját cigim is.* Mi is a neved?
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:32 am

*Végre kijött, és egyből mellészegődtem, ahogy kiindult az udvarra.*
- Ha gondolod nekem belefér egy másik. *mondtam, s közben a cigarettatárcám nyújtottam felé.*
"Na mibe, hogy nem kér belőle?!"
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:28 am

*Beültem a terembe és kipakoltam. Vagyis pakoltam volna, ha lett volna cuccom. Az osztálytársaim megpróbáltak elhúzódni tőlem, ezzel akarták a tudtomra adni, hogy nem akarnak semmit sem kölcsönadni nekem. Elhúztam a számat és elővettem egy füzetet, hogy majd abba írjak. Amikor becsengettek és bejött a tanár inkább átszellemültem és teljesen máshol járt az agyam. Alig vártam, hogy kicsengessenek és elszívjak egy cigit. Ahogy kicsengettek felkaptam a cuccom és kiviharzottam a teremből. Ahogy kivágtam az ajtót abba a srácba botlottam, aki reggel megszívatott. Rosszallóan néztem rá.*
- Ez egy gyors menet volt *morogtam*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:24 am

*Ahogy a másik lány elkezdett rohanni, utána néztem. Hirtelen eldobtam a csikket, és elkezdtem sietni utána.*
- Héj, és mi lesz a kólával...? *kérdezte Katty.*
- Te tényleg buta vagy, nem csak annak tűnsz. *mondtam. És beviharzottam az iskolába. A lány éppen eltűnt egy ajtó mögött. Nekitámaszkodtam a falnak az ajtó mellett.*
"Örökké nem maradhatsz bent a lyukban, egérke..."
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:19 am

- Idióta.
*Mosolyodtam el fanyarul majd felkaptam a táskám és a suli bejárata felé sétáltam.*
"Nem tudom, miért gondoltam azt, hogy elküldi. Persze egy ilyen nőt ki küldene el... Végül is Katty annyira nem... ribanc. Igen. Ő tényleg egész normális, csupán foglalkozik magával. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem utálnám őt szívvel és lélekkel, de ettől függetlenül még egész rendes csajszi. De jézusom, mi a szart foglalkozom én ilyen libákkal?"
*Ahogy beléptem az iskolába megnyugtatott, hogy végre senki sem bámul meg olyan feltűnően. Minden egyes nap sikerül elvegyülnöm, végre nem én vagyok minden pletyka középpontjában, végre nem terjeng a levegőben, hogy drogozom, végre elfogadták, hogy ez lett belőlem. Megkönnyebbülve sétáltam az osztályterem felé.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:15 am

*Egy nagymellű bige közeledett felénk. Magamban kissé csalódtam, hogy megbontja ezt a kezdődő szarkasztikusan cinikus harmóniát, de felé fordultam amíg beszélt. Aztán a másik csajra néztem, majd vissza a cicababára.*
"Tökéletes smink, szép mellek, csinos ruhák... Szakadt göncök, fésületlen haj, hanyag tekintet... Kétségtelenül mindkettő tökéletesen szórakoztató lehet..."
*Elővillantottam széles megnyerő vigyoromat*
- Jó is, hogy jössz Katty. Igazából egy light kólát szeretnék... *mondtam.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:07 am

*Mivel nem húzódott el én is egész közel hajoltam hozzá. Éreztem a leheletét, kissé sós volt és persze nikotinnal teli.*
- Ne félj, öt másodperc múlva már lesz jobb társaságod is. *Elvigyorodtam és eldobtam a cigimet. Oda se kellett néznem, már láttam, hogy az iskola legnagyobb libája közeleg. Tökéletes haj, nagy mellek, csodás ruhák. Rögtön letámadta a fiút.*
- Szia, Katty Morps vagyok, a DÖK elnöke. Nem láttam még erre, esetleg segíthetek valamiben?
*A fiú rám nézett, majd vissza a rózsaszín bűbájra. A fejemmel a lány felé böktem.*
"Ha elküldi és esküszöm megcsókolom." *Nevettem magamban.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:03 am

*Széles vigyor terült szét az arcomon.*
- Naiv kislány... Nem miattad maradtam ám itt. Csupán nem hiszem, hogy könnyű lenne egy unalmas iskolai nap, ha nem fejezhetném be az első cigimet itt. Ne érezd kötelességednek, hogy beszélj. *hajoltam egészen közel hozzá, és eldobtam a csikkem mellé. Aztán kiegyenesedtem és egy újabbra gyújtottam.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 12:58 am

*Beleszippantottam a cigimbe és becsuktam a szemem. Azt kívántam, bárcsak elhúzna innen a francba. Kinyitottam a szemem és végre ránéztem. Volt egy olyan érzésem, mintha egy Damont látnék magam előtt... csak kevéssé olyan érett.*
- Nem hiszek istenben *fújtam az arcába a füstöt.* Abban pedig, hogy te az lennél... még inkább nem. *A cipőjére hamuztam.* Nem láttalak még erre. Te leszel az új szívtipró?
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 12:54 am

*Rágyújtottam én is. S titkon jót mulattam a lány alakításán.*
- Figyelj Sebastian... A világért sem szeretnélek megzavarni éppen most, de az első óra elkezdődik körülbelül... Két perce. *mondta Stefan.*
- Kösz Stef, de nem vagyok beiratkozva. Azt hiszem ráérek még megsérteni az iskola szabályait. *hamuztam le, és szívtam egy mélyet a cigimbe. Stefan eltűnt.*
- Akkor már értem. Ha meglenne, biztosan látnád, hogy egy istennel van dolgod. *mondtam a csajnak.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 12:44 am

*Kissé bepirosodott a fejem, amikor egy srác szólalt meg a hátam mögül. Tampont? Nincs is meg. Nem hordok olyankor magamnál? Nem lehet ekkora balszerencsém. Gyorsan a földre néztem de nem láttam semmit. Bele se néztem a srác szemébe, inkább elfordultam.*
- Úgy látom, hogy a kontaktlencsém is messze jár. *Becipzároztam a táskám és rágyújtottam. Rá sem néztem a srácra. Becsuktam a kocsiajtót és nekidőltem az ajtónak.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 12:40 am

*Stefan kocsija egy múzeumba illő csoda volt. Bent ültünk, és Beatles-t hallgattunk. Annyi dolog volt, amire kíváncsi voltam, mégis képtelen voltam szóra nyitni a szám.*
"Olyan hihetetlennek tűnik, hogy Stefan, Damon és én is megfektettük ugyanazt a nőt..." *Megérkeztünk, s kiszálltunk. Ahogy kiszálltam belebotlottam egy kiömlött táska tartalmába, és a tulajdonosába.*
- Héj ez meg mi a... Kint hagytál egy tampont. *jegyeztem meg faarccal a lánynak.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Pént. Júl. 08, 2011 11:50 pm

*Nagy nehezen kikászálódtam a kocsimból. Sikerült belekapnom a táskámba és kihúztam belőle mindent. A cigim, a gyújtóm, mindenem a földön landolt.*
- Menj a francba, Lauren! *morogtam és gyorsan helyre pakoltam a cuccaim.*
Godric North

Hozzászólások száma : 154

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Vas. Feb. 06, 2011 1:22 am

*Jól tudtam, hogy hol találom meg Jeremyt. Kapóra jött, hogy pont az iskolába ment be. Megszólítottam.*
- Nem rossz érzés máris iskolába járni? Nincs a vérszomj? Nincs az égető érzés a torokban?
*Jeremy lassan fordult hátra, én pedig zsebre dugtam a kezem.*
- Godric North *biccentettem* És jöttem behajtani egy kérést, viszont kérdezni akarok valamit.
*Jeremy riadt tekintettel hátrált.*
- Mi van, most meg fogsz ölni? Mindenki előtt? Dorothea nem szeret..
- Jaj, ha megakarnálak ölni már rég megtettem volna *nevettem fel kissé hangosan* Szereted Dorothea-t? Úgy, hogy akár megölnéd magad érte?
*Felszisszent.*
- Ez mit akar jelenteni?
- Ha igazán szeretnéd, akkor nem kérdeztél volna vissza. Ott van az a lány, szebb nála?
- Biztos, hogy nem... *ökölbe szorította a kezét, nem fordult hátra.*
- Szóval szereted *felvontam a szemöldököm* Ez fáj... Nagyon... de...
Jeremy, te már nem szereted Dorotheat, semmiféle gyengéd érzelmet nem táplálsz iránta. Ezek után nem akarod keresni és elkezdesz igazán élni, szingliként. Aztán szépen lassan elfelejted, hogy ki is volt ez a lány.
- El fogom felejteni. Már nem szeretem. Nem tudom, ki ő. *ismételte robotszerűen. Megfájdult a szívem. Szinte átéreztem a fájdalmát, amiről maga nem is tudott.*
- Még mindig szereted, de ez már nem ugyanaz. Szép emlékekkel válsz el tőle. És elfelejted azt is, hogy beszéltél velem.
- Már nem ugyanaz. Elfelejtem.

*Befejeztem az igézést, Jeremy pedig lehunyta a szemeit. Mire kinyitotta őket már nem voltam ott. Visszaindultam Dorothea-hoz.*
Anne

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Kedd. Jan. 04, 2011 10:58 pm

Jeremy mással kavar a szobájában..
Rosszul érzem magam..
Lenne itt valaki, aki szeretne szeretni? Embarassed
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.tagok.hotdog.hu/tothfranci98
Cherry Smith

Hozzászólások száma : 96

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   Vas. Dec. 26, 2010 7:24 pm

*A suliba beérve,még nem is állította le a kocsit a tesóm,én már pattantam is kifelé.Bevetettem magam a suliba.Felszegett fejjel mentem,de hallottam a dolgokat.Igyekeztem kizárni egy-két ember kivételével sikerült is, a majdnem csendet elérnem.Körbe rohangáltam a sulit Care után kutatva,de sehol se találtam így szenvedtem egy magamban egész nap.Alig vártam,hogy vége legyen a sulinak,mert Care küldött egy sms-t,hogy a Grillben van.*
"Remélem megvár ott,jó lenne beszélgetni egy kicsit valakivel,aki nem a testvérem..."

*A sulinak vége volt,és én már a kocsinál vártam a nővérem,de semmi.Öt perc után meguntam és hagytam neki egy cetlit a szélvédőn és gyalog a Grillbe indultam.*
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTéma: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Dec. 11, 2010 12:37 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Iskola   

Mystic Falls-i Iskola
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls sikátorai