The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Mystic Falls-i Iskola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian Salvatore

Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Kedd Júl. 12, 2011 12:18 am

*Hamiskás mosolyra görbült a szám, ami már-már fintorba hanyatlott.*
- A nagymamád okos nő. Mindenképpen van köze hozzák. A város mindig küzdött a vámpírok ellen. Ha én nem váltam volna eggyé közülük, akkor magam is így tettem volna... *ecseteltem.* - A farkasok pedig... Hát igen, ők is miattunk vannak. A nem éppen természetes ellenségeink. *válaszoltam.* - Tudod, hogy csak magadnak ártasz azzal, hogy velem lógsz?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lauren Sunlight

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Kedd Júl. 12, 2011 12:14 am

*Majdnem kiesett a számból a cigi.*
- VÉRFARKAS? *Csattantam fel halkan, mert semmiképp sem akartam, hogy feltűnést keltsünk. Nagyon örültem, hogy megbízik bennem, bár nem tudom, mivel érdemelted ki.*
- Na ne... az is létezik? Hát az agyam eldobom! *motyogtam* A vasfű... nagyanyám háza tele van vele. Azt mondta, hogy szereti az illatát de... szerinted... van ennek köze hozzátok? *Kérdeztem és kissé közelebb hajoltam hozzá.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Kedd Júl. 12, 2011 12:12 am

*Szívtam néhány slukkot, miközben beszélt. Az utolsó slukk majdnem a torkomon akadt. Nevettem, és elnyomtam a cigimet. Leültem a földre, kinyújtóztattam a lábaimat.*
- Én imádtam a hagymát. Most is szeretem, de nem olyan laktató, mint mondjuk néhány korty 0+... *mondtam, de aztán elhallgattam. Felpillantottam az arcába. Nem tűnt zaklatottnak.* - Ha leveszem ezt a gyűrűt, a nap is megégethet. *mutattam fel a kezemen levő pecsétgyűrűt.* - A verbénával - más néven vasfű - átitatott vér sincs pozitív hatással rám... Aztán ott van még néhány apróbb veszély, mint az apokalipszis, vagy a vérfarkasharapás...
"Mi a frászt tett, hogy így megbízol benne?! Hibát hibára halmozol..."
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Kedd Júl. 12, 2011 12:04 am

- Nekem te egy ember vagy *suttogtam* Sosem fogok másként nézni rád. *Lehunytam a szemeimet és beleszippantottam a cigarettámba.*
"Vajon nem tartja furcsának, hogy nem félek tőle? Mindig is tudtam, hogy nem vagyok normális, hogy sosem úgy reagálok a dolgokra, ahogyan azt a másik elvárná. Na de ennyire?"
- Mivel lehet téged megölni? Úgy látom, hogy a nap nem árt... A fokhagymába nem hiszek... amúgy is utálom a hagymát. *Fintorogtam*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Kedd Júl. 12, 2011 12:01 am

*Elmosolyodtam, mikor viccelődni kezdett. Olyan természetesen viselkedett, hogy úgy éreztem bármit tennék most, azzal ártanék neki természetellenességem miatt.*
"Mióta izgat az ilyesmi? Mindig csak saját célok lebegnek szemeim előtt... Hát mi a frászt gondolkozom a tetteim előtt?!"
- Jól vagyok, kösz. Csodálkozom, hogy nem ettél fokhagymát... *mosolyodtam el.* - Nem gondoltam volna, hogy ennyire nem zavar... *vallottam be.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Hétf. Júl. 11, 2011 11:56 pm

- Ma különösen jó kedvem van, de úgy gondoltam nem ajándékozlak meg azzal, hogy odamegyek hozzád. *Kiöltöttem rá a nyelvem. Kihalásztam a napszemüvegem a táskámból és hátratoltam vele a hajam. Nekidőltem a hátam mögött lévő fának és élveztem a napsugarakat. Most vettem észre, milyen fehér vagyok.*
- Jól vagyok. Tényleg. *Motyogtam* És te, Mr. Drakula? *viccelődtem*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Hétf. Júl. 11, 2011 11:53 pm

*Mintha megkönnyebbültem volna, mikor mosolyogva felém közeledett. De aztán hirtelen ledobta magát, és rágyújtott. Az induló jókedvem alábbhagyott, majd levettem a napszemüvegemet és közelebb mentem hozzá. Körül-belül fél méterre tőle leguggoltam.*
- Ma különösen... *kezdtem.* "Ma különösen mi? Csinos vagy? Nem mondhatsz ilyet valakinek, akit még csak egy napja ismersz, és még aznap gyakorlatilag erőszaknak tetted ki, majd feltártad neki vámpírléted titkait..." - Nem is nézel ki szarul. Úgy értem... *elhallgattam.* - Ebből már nem jövök ki jól. Igazából csak azt akartam megtudni, hogy hogy vagy... *vallottam be.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Hétf. Júl. 11, 2011 11:46 pm

*Alig hogy beértem az iskola parkolójába máris láttam, ahogy a fának dőlve cigizget. Jól tudtam, hogy észrevett. Elmosolyodtam és elindultam felé, de az utolsó pillanatban megálltam, ledobtam a táskám és leültem a földre. Kihalásztam a cigimet és rágyújtottam.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Hétf. Júl. 11, 2011 11:30 pm

*Ébredés után csak kóvályogtam a házban, aztán egy cigi után elindultam az iskolába gyalog.*
"Ideje lesz beiratkozni... Szépen lassan megtudják, hogy itt vagyok, és a nyakamra ülnek, hogy 17 évesen mit csinálok iskola nélkül... De legalább feldobhatom a napjaimat..."
*Az iskolához érve, megálltam a parkolóban. A szememmel egy bizonyos autót kerestem. Mikor konstatáltam, hogy nincs itt, rágyújtottam, és egy fának dőlve vártam tovább.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:56 am

"A beiratkozás még várat magára. Fedezzük fel az otthonunk minden új zugát... Meg majd haraphatnánk is valamit..."
*Elindultam csak céltalanul.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:52 am

- Túl sokat pofázol. *Néztem rá és kikaptam a kezéből a táskát. Beszálltam a kocsiba és hazahajtottam.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:51 am

*Már éppen rászántam magam a beiratkozásra, mikor hallottam a hangját a hátam mögött. Nem tűnt vidámnak. Villámgyorsan ott termettem.*
- Úgy fest ma rád jár a rúd. *jegyeztem meg, és átnyújtottam neki a táskája maradványait.* - Most még jobban illik hozzád. Pont olyan, mint te. Szerintem ma ne ajd fel lottószelvényt. Szép kis nap. Gondolom szép volt a reggel, aztán találkoztál egy kreténnel, most meg ez... De valld be azért jó, hogy itt vagyok... *magamban szélesen elvigyorodtam.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:44 am

*Felhúztam a szemöldököm.*
- Ö, kössz *motyogtam majd a kocsim felé sétáltam.*
"Most miért érzem magam annyira... üresnek? Eddig is így éreztem magam, de ezek után még jobban. Tiszta idióta vagyok."
*A kocsimhoz érve letettem a táskám a földre, hogy berúgjam az ajtót - elég erőteljesen lehetett rá csak hatni. Épp nyúltam volna a táskámért, amikor egy kocsi hirtelen átment rajta. Nem tudtam, hogy most sírjak vagy nevessek.*
- Ez most komoly???? *kérdeztem ironikusan*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:41 am

"Már majdnem megsajnáltad őt, Sebastian!"
- Bölcs dolog. *azzal lehajoltam a tárcáért.* - Kösz a tárcát, édes! Nincs eszmei értéke, az alkoholista apámé volt. *odaléptem hozzá és egy szálat a tárcámból a kezébe ejtettem.* - Csak mert adtál a sajátodból. És nem akarom, hogy a nyakamra járj... *elfojtottam egy vigyort.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:35 am

*Megfogtam a kezét Ő pedig felhúzott.*
- Egy rohadt oka van annak, hogy felkeltem: addig sem látom az alkoholista apámat. *Kihalásztam a kocsikulcsom.* És igazad van, túl trógerek vagyunk ahhoz, hogy hazakísérgessük egymást. Ezt pedig... *vettem ki a cigarettatárcáját a zsebemből és ledobtam a földre.* visszaadom. Kitudja, milyen eszmei értéke van. Ja meg nem akarom, hogy a nyakamra járj.
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:32 am

*Megfeszültek az izmaim egy pillanatra, aztán ismét felnevettem, mikor a távozást említette.*
- Képes vagy kibaszott korán felkelni csak azért, hogy aztán az első rohadt óra után lelépj? Ebben semmi ráció nincs. *jegyeztem meg, és a szemébe néztem.* - Két oka van, hogy most nem mondom azt, hogy hazakísérlek. Egy: túl lovagias, és meglehetősen nyálas volna, és kettő: kocsival vagy. *mondtam, és felálltam. Felé nyújtottam a kezem, hogy segítsek neki felállni.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:27 am

- Ez esetben természetesen nem kapsz. *Lehajtottam a fejem és a fűvel kezdtem játszadozni. Kitépkedtem és a tenyerembe tettem. Pár percig szótlanul ültünk ott majd megszólalt a csengő.*
- Na, nekem ez az egy óra is meghaladta a képességeimet. Ideje hazamennem *nyújtózkodtam szét a hatalmas pázsiton.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:24 am

*Hallottam, hogy felém fordul. Nem néztem rá.*
- Ez a perverzióm. *mondtam.* - Lehet, hogy kellene még egy szál a csodacigidből, ha már az enyémet elvetted. Ha nem szívok el hamarosan még egyet, valószínűleg nem tudok nyugton maradni.
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:19 am

*Felnevettem.*
- Szerintem te idióta vagy. Inkább legyen valami szexi, tüzes cica, mint a rózsaszín nyalóka. Szart se érnék vele az ágyban. *Nagy levegőt vettem és ránéztem.* Van, hogy magamnak. Sokszor. *Az oldalamra fordultam.* Nem értem még mindig, hogy miért pont a város legtrógerebb csajával beszélgetsz most. Nem találok benne összefüggést...
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:15 am

*Meglepetésemre egyáltalán nem úgy viselkedett, mintegy tizenéves csitri. Melléfeküdtem a fűbe.*
- Akkor, ha már behunytad a szemed, mesélhetnék a képzelgéseimről... teljesen meztelenül fekszel a fűben... csukva van a szemed... egy kéz hirtelen a combodhoz ér... *a kezem rátettem a combjára.* - És elindul felfelé... *így is tettem. Rácsapott a kezemre.* - De hoppá, ez a kéz csak nem Katty-é? Hú, micsoda képzelgés is ez!
*Lenyugodtam, és én is becsuktam a szemem.*
- Magad sodrod a cigidet? *kérdeztem.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:10 am

*Felnevettem.*
- Nos, azt hiszem csak képzelegj róla. Az mindig jobb, mint a valóság. *Semmi kedvem nem volt felállni. Ott maradtam a fűben és behunytam a szemeimet. Arra gondoltam, hogyha végre hazaérek belövöm magam.*
"Vajon nem veszi észre a kezemen a szúrásokat? Nem vetne rám túl jó fényt...."
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:06 am

*Ahogy rám dobta a cigit, és gúnyolódni kezdett, hirtelen rávetettem magam, és a fűbe taszítottam.*
- Attól tartok. *olyan közel hajoltam hozzá, hogy az ajkunk összeért. Lemásztam róla.* - Egész jó. Alig várom, hogy ruha nélkül is kipróbáljam...
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 2:02 am

*Lenéztem a cipőjére és újra elmosolyodtam.*
"Nem normális, hogy ilyen jó kedvem van...."
- Hát... *beleszippantottam még egyet, majd rádobtam a cigit az új Salvatore-ra.* Akkor ez most megbocsáthatatlan? *kérdeztem kacéran*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:59 am

*Elvigyorodram.*
- Hát ezek szerint mindenképp genetikai. *állapítottam meg. Újra lehamuzta a cipőmet.* - Az arcmegnyalástól eltekinthetünk, de ha még egyszer lehamuzod a cipőmet, félek nem fogom magam tűrtőztetni... *mondtam.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szomb. Júl. 09, 2011 1:56 am

- Hm! *Elmosolyodtam.* Ez nem is rossz. Egyébként Lauren Sunlight vagyok. Most akkor én is nyaljalak meg, mert ez valami Salvatore szokás? Damon is nyalogatott, csak kicsit vakmerőbb helyen. *Kacsintottam.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   

Mystic Falls-i Iskola
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja