The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Amina szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTárgy: Re: Amina szobája   Szomb. Jan. 22, 2011 10:48 pm

*Amina kapott egy sms-t, feltételezem Bo-tól, mert kissé kipirult. Aztán minden nagyon gyorsan történt - hirtelen felugrott, elesett, felvette e cipőjét és szinte leugrott a lépcsőfokokról. Mikor kinéztem az ablakon már csak távolodó alakját láttam.*
*Az anyja felkiáltott.*
- Elena? Hova ment Amina?
*Nem tudtam mit találhatnék ki.*
- Az egyik barátnőjét dobta a pasija, nagyon rosszul van és... elment megvigasztalni. Nekem pedig már úgyis haza kellene mennem, régóta elmentem otthonról. *Néztem az órámra.* Köszönöm a vendéglátást és... minden mást is. Tudod, hogy bennem megbízhat, Miss Woods, igaz? *tettem kezem a vállára*
- Tudom, Elena, de az ösztön...
- Nem... nekem nincs olyanom. Tudja... felerősödtek azok az érzelmek amiket mikor ebmer voltam éreztem... hogy féltek valakit, hogy nem okozok bajt, hogy önfeláldozó vagyok *megvontam a vállam* Nem ártanék senkinek sem.
*Amina anyukája hitt nekem, aminek örultem. Kikísért én pedig hazafelé vettem az irányt.*
"Vajon hova ment Amina? Booval van baj? Vagy Bonnie-val? Vagy mindkettővel?"
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Amina Woods

Hozzászólások száma : 95

TémanyitásTárgy: Re: Amina szobája   Szomb. Jan. 22, 2011 3:35 pm

*Kicsit elgondolkodtam azon,amit Elena mondott,de most valahogy nem tudtam vele egyetérteni.Már éppen szóra nyitottam volna a szám,mikor a mobilom megcsörrent a zsebemben.Előkaptam és mikor megláttam,hogy Bo-tól jött sms-em,a szívem 220-al kezdett el verni.Ránéztem El-re és megnyitottam az sms-t.Elolvastam egyszer,aztán mégegyszer és furcsa képpel nézegettem a telefonom kijelzőét.*
-Én ezt nem értem... *Motyogtam magam elé,mikor a kirakós darabjai a helyére kerültek.A szám elé kaptam a kezem,lepattantam az ágyamról és a csizmám után kaptam,de megbotlottam az ágy lábábam és elvágódtam.Feltápászkódtam a földről,belebújtam a csizmámba és egy szót sem szólva kirohantam a szobámból otthagyva Elena-t.Végigsöpörtem a lépcsőn,át a nappalin és kivágtam magam előtt az ajtót.Megálltam a verandán és azon gondolkodtam Bo merre lakhat.Tiszta ideg voltam,de csak bekattant.Elindultam balra és rohantam,ahogy csak bírtam.*
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTárgy: Re: Amina szobája   Pént. Jan. 21, 2011 11:01 pm

- Nem hiszem, hogy csak a tűzzel játszanál. Sohasem voltál olyan lány. Ritkán tetszett valaki de akkor nagyon... *sóhajtottam.* Viszont Bo nem illik hozzád, hogy őszinte legyek. Nem akarom megbántani azt a fiút, de nem tudnám elképzelni, hogy olyas valakivel legyen, mint veled. Úgy értem... te annyira más vagy mint Ő. Az ellentétek vonzzák egymást, igen, de... a lényegen nem változtat.
*Elvettem egy sutit a tányérról és halkan csemegéztem. A Stefan kérdésre nem tudtam mit válaszolni.*
- Tényleg vége-e? Ha most teszed fel a kérdést azt mondom, igen, de... tudod... nem érzem, hogy le lenne zárva. Inkább csak lóg a levegőben. Van egy libikóka és fogalmam sincs, melyik oldalra fog dőlni. Szóval... ez egy bonyolult eset. *Elhúztam a szám.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: Amina szobája   Hétf. Jan. 17, 2011 10:58 pm

*Ahogy beléptünk a szobámba,Elena azonnal elhelyezkedett az ágyamon és én is követtem a példáját.A tányért magam elé raktam és törökülésebe leültem.A kezembe vettem egy párnát és az ölembe raktam.Igazából csak azért,hogy legyen mit gyűrőgetnem idegességemben,hiszen El feltette e lehető legkényesenn kérdést.Haboztam egy percig,majd úgy döntöttem,neki legalább nem hazudok.Ha már magamnak képes vagyok.*
-Azt hiszem... *Kerestem a megfelelő szavakat.* Érzek valamit Bo iránt,de ez nem szerelem meg semmi ilyesmi.Valószínűleg csak azért,mert a tűzzel játszom és élvezem. *Mosolyodtam el,holott tisztában voltam vele,hogy nem erről van szó.Gyorsan tereltem is a témát,nehogy valami baromságot mondjak.*
-Most akkor Stefan és Te végleg...vége? *Kérdeztem és elvettem egy sütit a tányérról.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: Amina szobája   Vas. Dec. 26, 2010 12:46 am

*A szekrényemhez rohantam és kivettem a fehérneműm,amibe aztán gyorsan bele is másztam.Kikaptam egy fekete farmert és egy fehér felsőt.Belebújtam,felvettem a fekete térdig érő csizmám és párszor kézzel átfésültem a hajam.Lerohantam a nappaliba és mielőtt anyu szólhatott volna hozzám,kiléptem a házból.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: Amina szobája   Vas. Dec. 26, 2010 12:39 am

*Hirtelen ébredtem meg.Egyszercsak kipattantak a szemeim.Felültem az ágyon és akkor jöttem csak rá,hogy nappal van.Ásítottam egyet és kibotorkáltam a fürdőbe.*
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Amina szobája   Szomb. Dec. 11, 2010 2:03 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Amina szobája   

Amina szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Greg hálószobája
» Stefan szobája
» Szülőszobák
» Pihenőszoba