The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Joshua Wilson

Hozzászólások száma : 125

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Hétf. Feb. 21, 2011 7:08 pm

*Először összevontam a szemöldököm Gabe mondatára.*
"Látogassam meg?...Végülis....miért is ne?Látni akarom már mindennél jobban...de mi van akkor,ha Ő nem akar látni?...Semmi.Eljövök onnan,nemes egyszerűséggel..."
*Az Aileen-ról való kérdezgetés említésére viszont felhorkantam.*
-Nem hinném,hogy Rena és Aileen olyan jóba lennének,de megkérdezhetem... "már ha egyáltalán beszélgetni fogok vele bármitől is!"
*Feltápászkodtam a székről.Megigazgattam a ruháim,és úgy döntöttem nem várok tovább.A nap már lebukott.*
-Figyelj Gabe...remélem nem marad itt a kiscsaj egész estére,nem szeretném,ha....*nyeltem egy nagyot*...szóval nem szeretném,ha bárki is megsérülne...rendben?Azt nem ígérhetem,hogy egész este odaát leszek,mert valahogy nagy valószínűségét látom annak,hogy hamar kiteszik a szűröm....Na én megyek! *kabátot vettem magamra és már léptem is ki a házból*
"Gabe sincs férfiból,ááá dehogy!Ezt a Rikkit fogja döngetni,de azért én kérdezgessek a kis Aileen felől...na széép...."
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Gabriel Wilson

Hozzászólások száma : 80

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Pént. Feb. 11, 2011 12:28 am

*A telefont már rég a zsebembe raktam.Nem volt kedvem senkihez sem,főleg nem az idegesítő és vinnyogó Rikki-hez nem,de a látszatot fen kell tartani,úgyhogy visszaüvöltöttem Josh-nak.*
-Egy óra múlva itt lesz,szóval addigra el kéne tűnnöd.Tudod milyen...még a végén téged támad le helyettem. *Vigyorogtam és leültem a kanapéra.*
-Tehetsz egy látogatást tesó és érdeklődhetsz.Ha már nekem nem hiszel. *Rájöttem fölösleges kiabálnom,a normális beszédet is kilométerekről meghallja.*
-Te figyelj,miután kiöntötted neki piciny szíved bánatát,megkérdezhetnéd,tud e valamit Aileen-ről. *Hátradőltem a kanapén és a fejemet a támlának hajtottam.*
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Hétf. Feb. 07, 2011 7:12 pm

-Jól van...*kiáltottam utána*
*Gaberiel szavain kezdtem tűnődni.*
"Valóban érdekelném még Rena-t?És ha igen?...Az...az jó...És ha nem?És mit foglalkozom én ezzel?Haragszom rá.....kéne,nem?....De igen,nagyon kéne....de nem meeegy!*
*Megráztam a fejem,hátha a hülye gondolataim kipottyannak,majd a fali órára bámultam.*
-Helyes,hamarosan alkonyat....
-Gabe!Majd szólj azért,hogy mikor vonuljak félre!És.....amúgy is!Ide akarod hozni?!?!?! *kiáltottam felé*
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Kedd Feb. 01, 2011 11:14 pm

-Marha vicces röhögj csak ki.Egyébként meg nem érdekel... *Értetlenkedve nézett rám.* Alieen...van más nő is a világon és tudod mit,felhívom Rikki-t.Legfeljebb nem beszéltetem. *Vigyorogtam,aztán elővettem a komolyabbik énem.*
-Nézd...ha te ennyire hülye vagy,hogy nem veszed észre,az a te bajod.Azt hittem ennél jobb vagy Josh,de tényleg.Mindegy,a ti dolgotok...én most egy erotikával túlfűtött éjszakára készülök. *Vihogtam és leraktam az üres tányért a pultra.Előkaptam a mobilom és Rikki számát kerestem.*
-Na tesó mentem,tusolni meg ilyesmi.Az éles füled meg hagyd el valahol. *Kacsintottam rá és eltűntem a konyhából.*
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Kedd Feb. 01, 2011 12:12 am

*Nem bírtam ki kuncogás nélkül Gabe mondatait.Majd ráncolni kezdtem a homlokom arra,hogy Aileen csak játszott vele.*
-Hát nem tudom Gabe...Mondani bármit lehet....*morfondíroztam* ...a szem meg a lélek tükre....azt nézd és ne azt amit mondd...De nem vagyok pszichomókus...*rántottam meg a vállaim* Bár van annyi időm,hogy lehet még az is! *elmosolyodtam*
-Amúgy jó étvágyat! *Gabe olyan jóízűen falni kezdett,hogy majdhogynem én is megkívántam*
-Irigyelsz? *kérdeztem vissza meglepődötten* Rena miatt?Ahogy érez irántam?! *a szemeim egyre nagyobbak lettek az ámulattól* Te mit tudsz amit én nem?Honnan tudod,hogy mit érez irántam?És hogy jön ide a gimi? *értetlenkedtem*
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Hétf. Jan. 31, 2011 2:49 pm

-Fel se hozd a témát...ki vagyok tőle. *Túrtam idegesen a hajamba.* Bár Rikki felhívott valamelyik este és megint bepróbálkozott,de leráztam.Na Őrá nem vágyom... *Nevettem el magam.*
-Örülök neki,hogy Te legalább észrevetted azokat a csillogó szempárokat.Te nem is tudsz arról,mit mondott nekem,mikor lelépett.Igazából sosem kellettem neki,csak játszott velem.Gondolom megelégelte,hogy folyton egyedül van,én meg voltam akkora suttyó,hogy közel engedtem magamhoz.Úgyhogy ennyit az Aileen-Gabriel párosról. *Felálltam és a hűtőhöz léptem.Kivettem belőle a tejet,aztán levettem a kedvenc műzlim és kis tálkába töltöttem egy jó nagy adagot.Ráburítottam a tejet,aztán leültem falatozni.*
-Egyébként,lehetek őszinte?Irigyellek...Rena miatt.Azért,ahogy érez irántad.Amúgy meg kvittek vagyunk,mert lenyúltad a nőmet a gimiben. *Mosolyogtam rá és betömtem a számba egy nagy adag müzlit.*
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Vas. Jan. 30, 2011 1:03 am

-Szóval..azóta...nem is voltál nővel??? *elhűltem egy pillanatra,de rájöttem,hogy én se*
-Nem tudom,hogy feltűnt e,de nálatok mindig ez volt.Egymás idegein táncoltatok...de komolyan...Lehet,hogy te nem vetted észre magadon,de csillogott a szemed....ne nézz így!Tényleg!És tudod min döbbentem le igazán?....Azon,hogy amikor Rád nézett az Övé is...Félelmetes volt én mondom...
*Nagyot sóhajtottam Rena említésére.*
-Bár biztos lehetnék ebben...de nem vagyok....Furcsa mert néha,.najóóó,majdnem állandóan megveszek utána,máskor meg eszembe jut néhány rossz húzása....
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Vas. Jan. 30, 2011 12:41 am

-Ja persze...mostantól milliomosok is lehetünk akár. *Mosolyodtam el.Rég volt,hogy így beszélgettünk egymással és bevallom férfiasan,marhára hiányzott már.*
-Ezzel a nők-fagyi-béna romantikus film kombinációval csak a probléma,hogy én Egyetlen nővel képzelem,aki mint említetted,rohadt nehéz eset.Amióta kiraktam Ocean Falls-ba,azóta semmit nem tudok róla.Ráadásul annyira fekhúzott,hogy kioszottam és szerintem teljesen elvágtam magam nála.Szar dolog a szerelem.A tied legalább még mindig odavan érted. *Fújtam ki a levegőt és megvakartam a fejemet.*
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Vas. Jan. 30, 2011 12:34 am

*Gabe hallgatott rám.Örültem neki.*
-Miattam ne főjjön a fejed,igyekszem uralkodni magamon,ami rohadtul nem könnyű..Nekem aki anno egy szúnyogcsípést is véresre vakart,gondolhatod most milyen pokol az egész!
*A vér említésére nyeltem egy nagyot.*
-Hátöööö Aileen....nem könnyű egy eset...A pénz miatt meg ne aggódj,bárkit ráveszek,hogy adjon! *kacsintottam egyet*
-Nos,a fagyi,a film és a nők....Hozd össze mind a hármat...a képzeletedre bízom a dolgokat...*elmosolyodtam,amit egyre többször teszek*
-Mondom,igyekszem...de ha sok leszel már,majd elzárod magad,vagy én menekülök ki az erdőbe,vagy nem tudom....
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Vas. Jan. 30, 2011 12:22 am

-Igazad van... *Kihúztam egy széket és fordítva leültem rá.Kezemet a támlára támasztottam,a fejemet meg rá.*
-Szarul vagyok.Azt sem tudom,mit kéne tennem,hogy neked könnyebb legyen.Nem tudom,mit csináljak Aileen-el.Dolgozni sincs kedvem.Lassan 2 hete nem voltam a pubban.Szívás... *Mosolyodtam el.* Benyomtam egy vödör fagyit és megnéztem egy béna romantikus filmet is.Hiányoznak a nők...amúgy meg ha már itt tartunk,egész jól bírod.Egy 'újszülött' már nekem rontott volna.
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Vas. Jan. 30, 2011 12:14 am

-Nos Gabe...leszel szíves velem szemben leülni és megismételni mindezt a 'Jól vagyok!' dumát és megnézzük,hogy elhiszem e,vaaaagy erőszakkal szedem ki belőled az igazat.Az istenit Gabe!*csattantam fel egy kissé* Tudom,hogy mi lettem és hidd el,nem egy kellemes érzés,de attól még a testvéred vagyok és tényleg érdekel,hogy mi van veled!Úgy érzem,hogy az utóbbi időkben nem beszélgettünk sokat...inkább csak eléldegéltünk egymás mellett....*a hajamba túrtam*
-Én pocsékul vagyok,de bevallom...hiányzik Rena,anyu és apu,hiányzik a tetves emberi életem.És kicsit kívánom a véred...de kössz a kérdést! *fáradt mosoly jelent meg az arcomon*
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Vas. Jan. 30, 2011 12:05 am

-Velem? *Kérdeztem vissza.*
-Megvagyok,próbálom élni a 22 évesek gondtalan életét. *Ezzel csak az volt a probléma,hogy a saját testvéremnek is képtelen vagyok hazudni.Az ikertstvéremnek meg főleg nem.Megejtettem egy vigyort is,menjünk biztosra,aztán tereltem a témát és inkább felőle kérdeztem.*
-És veled mi van?Ha kell valami,nyugodtan szólj.Bármi... *Nyomatékosítottam meg a bármi szót.Érte még a véremet is adnám.Jobb,ha ezzel tisztában van.Ha ezzel megvédhetek pár védtelen emberi életet,akkor legyen.*
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Vas. Jan. 30, 2011 12:00 am

*Gabe visszafordult.*
"Szerencsére még ember számba vesz....vagy vámpír számba...tök mindegy."
-Nem nem róla szeretnék beszélni..."Vele mást szeretnék...."...de köszönöm,hogy ezt elmondtad,és el is hiszem neked.Engem az érdekel,hogy mi van veled?
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Szomb. Jan. 29, 2011 11:36 pm

*Meglepett,hogy arra kért,maradjak,de az méginkább,hogy beszélgessünk is.Visszafordultam a konyhaajtóban és nekidőltem az ajtófélfának zsebre tett kézzel.*
-Miről szeretnél beszélgetni? *Kérdeztem* Mert ha Renaról,akkor figyelj megbántam.Rohadtul és sajnálom az egészet. *Sóhajtottam,majd ránéztem és vártam a válaszát.*
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Szomb. Jan. 29, 2011 11:30 pm

-Hé Gabe! *szóltam utána* Maradj!Beszélgessünk egy kicsit...*majd belekortyoltam a kávémba*
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Szomb. Jan. 29, 2011 11:13 pm

*Fel sem tűnt,hogy az öcsém a konyhába van.Még csodálkoztam is,hogy ég a villany és kávé szag van.Mire észrevettem,már túléltem egy szívrohamot.Leraktam az asztalra az üres jégkrémes dobozt,aztán szó nélkül elkezdtem pakolászni jobbra-balra a dolgokat.Végül meguntam és nagyot sóhajtva felé fordultam.*
-Hogy érzed magad? *Kérdeztem tőle és egy kanalat hajlítgattam a kezemben,de látva az arcát,beláttam,hogy baromságot kérdeztem.*
-Oké értem... *Elfordultam tőle és a mosogatóba dobtam a kanalat,majd a szobám felé vettem az irányt.*
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Szomb. Jan. 29, 2011 10:54 pm

*A konyhába menet Gabrielt még mindig a nappaliban találtam a kezében jégkrémmel.Elmosolyodtam rajta egy pillanatra,majd a következő gondolatom már Rena volt és az Ő tökéletes teste,amint folyik rajta a jégkrém...Megráztam a fejem.*
"Nem lenne szabad Rá gondolnom..."
*A konyhában főztem magamnak egy kávét.Míg az főtt,az asztalon hevert egy újság.Elvettem és olvasgatni kezdtem.A szalagcím ez volt: 'Egy tinédzserrel is végzett a vadállat!' A lapot majdhogynem kiejtettem a kezemből.Bevillant a lány arca.A finom puha bőre,az illata,a vére íze...Nyeltem egy nagyot.Éreztem ahogy a vámpír-ösztön kezd eluralkodni rajtam és emiatt szégyellnem kellett volna magam..De ha egyszer olyan jó volt!A kávé időközben lefőtt.Töltöttem magamnak egy pohárba és az újságot kidobtam.Nem bírtam látni.Leültem a kisasztalhoz.A redőny le volt engedve.*
"Régen legalább tudtam kifele bámulni...na de most?Úgy érzem magam mint egy ketrecbe zárt állat!"
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Szomb. Jan. 08, 2011 12:47 am

*Olyan voltam,mint egy havibajos kiscsaj.Tömtem magamba a fagyit és már csak egy rémes romantikus film hiányzott mellé,hogy jól kibőgjem magam.Az öcsém még mindig a nappaliban gubbaszt,én meg jégkrémet zabálok.Leraktam a kanalat és felálltam az asztaltól.Átmentem a nappaliba és leültem a kanapéra.Aztán beszélni kezdtem.*
-Josh nézz rám.Beszélnünk kell...engedd,hogy segítsek. *Mondtam és a hangom tele volt komolysággal.*
-Anya és apa is azt szeretné,hogy összetartsunk...nézz már rám! *Emeltem fel a hangom.Fogalmam nem solt arról,hogy milyen lelkiállapotban van,így csak reménykedni tudtam abban,hogy nem esik nekem.*
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Konyha    Szomb. Dec. 11, 2010 1:55 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Konyha    

Konyha
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Étkező és konyha [régi]
» Konyha és étkező
» Konyha és étkező