The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Fürdőszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Joshua Wilson

Hozzászólások száma : 125

TémanyitásTéma: Re: Fürdőszoba    Szomb. Jan. 29, 2011 9:29 pm

*Ahogy a fürdőbe értem egyből a tükörhöz léptem és a fogaimat kivillantottam.Semmi.Teljesen normálisak voltak így.Tudtam eleve is,de látni is akartam.Majd az egész arcom vizsgálni kezdtem.Semmi sem látszódott rajta.Olyan voltam akár egy márvány szobor.Semmi karika,semmi gyűrődés,semmi.Pedig én magamon éreztem,hogy nem vagyok egy fitt lélek,de szerintem egy maratont lezavartam volna minden megerőltetés nélkül.*
*A ruháimat mindenféle finomkodás nélkül tépve szedtem le magamról.Amúgy is tönkre mentek már,minek foglalkozzam velük?Ledobáltam őket és berugdostam a sarokba.Beálltam a zuhany alá.Eltekertem a csapot és a víz megadóan esett rám.Olyan volt,mintha egy kicsit megkönnyebbültem volna.Vagy öt percig csak álltam a víz alatt.Majd normálisan fürödni is neki kezdtem.*
*Mikor befejeztem a fürdést a csapot elzártam és egy törölközőt tekertem a derekam köré.Felkaptam a rongyaimat és a kukába dobtam.*
"Egy kávé jól esne.Már csak az íze miatt is..."
*A konyha felé kezdtem csoszogni.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTéma: Fürdőszoba    Szomb. Dec. 11, 2010 1:54 am

...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net

Fürdőszoba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pihenőszoba
» Fürdőszoba
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba