The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Mystic Falls-i Szálloda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Godric North

Hozzászólások száma : 154

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Csüt. Dec. 30, 2010 1:09 am

- Az a vérfarkas, igen *bólintottam* Kissé szívtelen meg ilyesmi, szeret gyilkolni... meg kínozni... de szerettem. *sóhajtottam majd elmosolyodtam* Ez azt jelenti, hogy szívesen lennél a feleségem, vagy hogy csak végszükséglet esetééén *húztam el kicsit a mondat végén* Mert tudod... nem mindegy. *kacsintottam és töltöttem még egy kis italt a poharainkba*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 77

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Csüt. Dec. 30, 2010 12:55 am

- Do? *Kérdeztem vissza szemöldökfelhúzva.* Az a vérfarkas Dorothea, aki errefelé ténfereg mostanság? Na, most aztán tényleg leesett az állam, bár nem kéne meglepőnek lennie, hiszen nem semmi az a csaj.. *húztam el a szám*
- Eszem ágában sincs hozzámenni, soha. *biztosítottam* Előbb lennék a te feleséged, mint az övé. *vigyogtam kacérul* Hát, nem szertnék a helyedben lenni. *kacarásztam a fintorgásán*
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Csüt. Dec. 30, 2010 12:22 am

*Felnevettem.*
- Dorothea *kissé nehézkesen mondtam ki a nevét, de inkább belekortyoltam az italomba.* A nőket sohasem lehet megunni, főleg az olyanokat, mint te *vigyorogtam majd aprón megcsókoltam.* Ha javasolhatnám, soha ne mondj igent neki... akkor inkább gyere hozzám, de az az ember... elnézést, vámpír... hát *kínomba újra belekortyoltam a whiskymbe* Azt hiszem minden szado-mazo dologban benne lenne. Ne tudd meg, mit hallok minden egyes éjjel... meg nappal is. *elfintorodtam*
Katherine Pierce

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 11:42 pm

- Ó, a feleséged! Hallottam már róla, meg az incidensetekről is.. *mondtam* Amúgy, hogy is hívják? Az én memóriám se már a régi. *mosolyodtam el*
- Én nem gyötröm a férfiakat, csak tudod, élvezem a társaságuk. Ahogyan azt te is teszed, csak éppen a nőkkel. *Kacsintottam vissza vigyorgva.*
- Még mindig?! *Esett le az állam a hír hallatán.* Pedig már azthittem - nem, reméltem- , hogy feladta. Hiszen több, mint 300 éve, hogy először megkérte a kezem. *Csóváltam a fejem hitetlenkedve.* Én a házassághoz még túl fitala vagyok. *kacagtam*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 7:36 pm

- Az életem kezdett unalmassá fordulni, miután a feleségem ott hagyott.
"Katherine tudott mindenről, azt hiszem arról is, hogy ki az a Dorothea, bár sohasem volt alkalmam neki bemutatni.*
- Összegyötört, mint te a férfiakat *kacsintottam, majd leültem szorosan mellé és lábait az ölembe tettem, hisz máshogy nem fértünk volna el a díványon.* Tudtad, hogy Elijah még mindig szeretne elvenni téged? *kacsintottam, és kezeimmel a lábán kezdtem játszani.* Mármint feleségül...
Katherine Pierce

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 2:36 pm

*Miután Godric is elérte az orgazmust, újból simogatni kezdett. Az évek során több, mint tökéletes lett, így igazán tudta, hogy mire is vágyik egy igazi nő. Az egyik kezemet a hajába mártottam, miközben a másikkal a vállát markolásztam, ahogyan újból átadtam magam a kényeztetésének. Ezt követően egy elégedett vigyor kíséretében egy whiskyt töltött magunknak.*
- Köszönöm, Mr. North..*Fogadtam el az italt csábosan mosolyogva, miközben felkönyököltem a kanapén.* Mesélj! Mi történt veled az elmúlt évtizedekben.. vagyis szinte az évszázadban? *Kérdeztem a whiskybe kortyolva.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 2:48 am

*Miközben ritmikusan mozogtunk még jó néhány percig sikerült nekem is elmennem. Ezután úgy váltam le róla, mint egy kis bébifóka, és hogy másodszorra is örömet tudjak neki szerezni kezeimmel és számmal is eljuttattam őt arra a bizonyos 'csúcsra'. Mindezek után elégedetten álltam fel és nyomtam csókot a szájára. Az asztalról levettem a whiskyt és öntöttem egy keveset magunknak.*
- Parancsoljon, miss Pierce *mosolyogtam rá*
Katherine Pierce

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 2:35 am

*Miután pózt válltottunk, továbbra sem hagytam abba a nyaka kényeszetetését. A köremimmel a mellkasánál, majd a csípőjénél folytattam a karmolászást, miközben vadul, de még is gyengéden folytattunk a ritmikus mozgásunkat.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 2:29 am

*Miután Katherine elment pózt váltottam és én kerültem felülre. Kissé gyorsítottam, de még mindig elég gyengéd voltam. Megcsókoltam Katherinet két sóhaj között és kissé megszorítottam combját is.*
Katherine Pierce

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 2:19 am

*Egyenletesen mozogtunk egymásban, és a halk sóhajaim egyre hangosabbak lettek, miközben az izmos hátába vékony kis barázdákat vájtam a körmeimmel, s a nyakát csókolgattam.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 2:13 am

*Katherine kis idő múlva átvette az irányítást, így megszabadított a többi ruhámtól is, majd kezelésbe vett odalent. Hálás voltam az égnek, amiért ma találkoztam vele, valahogy régóta hiányzott a vele való együttlét. Katherine egyszerűen tökéletes nő - az ágyban legalábbis száz százalékig.*
*Mikor eleget kényeztettük egymást az előjátékkal megfogtam a derekát és magamra húztam. Egyenletesen mozogtunk, miközben én ajkaimmal a melleit vagy a hasát csókolgattam.*
Katherine Pierce

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 2:08 am

*Miután Godric lefektetett a kanapéra, a szemimet behunyva élveztem az ajkai, a kezei érintését, miközben halk sóhajok hagyták el a számat. Pár pillanat múlva a kezeimmel a egyre lejjebb vettem az irányt, s a legkisebb bajmolódás nélkül kicsatoltam az övét, és megszabadítottam a nadrágjától, miközben a mellkasát csókolgattam, egyre lejjebb haladva, hogy én is kényezthessem őt.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 1:59 am

*Nem volt kedvem elvánszorogni a hálószobáig, ezért finoman megfogtam a fenekét és az ölembe kaptam. Pár lépésnyire volt a kanapé, ezért lefektettem gyengéden, miközben melleit kezdtem csókolgatni. Mindezek után újra ajkait kutattam és egy határozott mozdulattal levettem róla a nadrágot is. Kezeimmel egyre lentebbre és lentebbre nyúltam, hogy kényeztethessem.*
Katherine Pierce

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 1:54 am

-Remélem is, mert ez volt a kedvencem. *Vigyorodtam el, miközben élveztem a csókolgatását. A mellkasán matatva én sem finomkodtam, s letéptem a felsőjét. Az ajkai után kutatva a hajába fúrtam az ujjaimat és szenvedélyesen megcsókoltam, majd én folytattam a nyaka kényeztetésével.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 1:46 am

*Egész úton egymás ajkain lógtunk, mint a tizenévesek. Amikor felértünk a szállodába azonnal letéptem róla a felsőt.*
- Majd veszek másikat *morogtam, és nyakát kezdtem csókolgatni.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szer. Dec. 29, 2010 12:27 am

*Mivel hajnalig néztem a tévét így kicsit eluntam magam. Gondolkodtam, hogy elszívok egy szivart, de láttam a falon hatalmas betűkkel, hogy 'dohányozni tilos' így kissé lelohadt a kedvem. Végül felkaptam a nadrágom és az ingemet, és lementem a parkba szívni némi friss levegőt.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Hétf. Dec. 27, 2010 11:57 pm

*Hamar a szállodához értem és ahogy benyitottam a szobám ajtaján rögtön levettem az ingem és egy szál semmiben rohantam letusolni. Élveztem, ahogy a meleg víz végigfolyik a testemen, hát ha még egy csinos lány is itt lenne előttem.*
*Vigyorogni kezdtem és úgy csutakoltam magam. Nemsokára kész lettem, így felkaptam a köntösöm és a tévé elé ültem.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Dec. 26, 2010 10:01 pm

*Lassan gyalogoltam be az épületbe. Nem volt túl cica-micás, így igencsak kedvezett egy olyan férfinak, mint nekem. Fő az elegancia és a szolidság. Hamar a recepcióhoz értem. Azonnal kikértem a legfelső lakosztályt, ami ahhoz képest, hogy luxus, nem is volt annyira borsós. Amikor minden hivatalosabb papírt aláírtam és kifizettem pár hetet - mert egész biztos, hogy pár hétig még maradni fogok - fellifteztem az emeletre és bementem a szobámba.*
Maria Baranyi

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Dec. 26, 2010 12:59 am

*Miközben Beckyt vártam, majd' szétvetett az unalom. Egy darabig hallgattam a rádiót, odafigyeltem a szövegre, de a gondolataim csak hamar elkalandoztak.*
"Biztos, hoyg akarom én ezt? Egy kezdő kis vámpírocska nagy nyűggel jár. Nem eggyel, s kettővel találkoztam már. Remélem nem egy önfejű makacs valaki. Vagyis persze legyen az, de sokban megkönnyíteni, ha hallgatna majd rám. Egyáltalán bírni fogom én ezt egyszerre? Tanítás az iskolában, tanítás otthon...Ahj, azt hiszem nem tudom mire válalkozom."
*Az elmélkedésemből, az ajtó csapódása térített magamhoz. Beckyre mosolyogtam és egy szó nélkül indítottam.*
-Mi szólnál hozzá, ha beugranánk egy kicsit a Grillbe?*Kérdeztem, de ő mintha megriadt volna agondolattól.*
-Ugyan Becky! Mindenek előtt az emberek közelségét kell megszoknod, anélkül hiába próbálkozol bármivel is....*Magyaráztam.*
"Mintha csak a férjemet hallanám. Ő is ezt mondta nekem, miután átváltoztatott."* Nosztalgiáztam, miközben ráhajtottam a főútra.*
Becky Davis

Hozzászólások száma : 92

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Dec. 26, 2010 12:49 am

*Beszaladtam a hotel fotocellás ajtaján és a szobám felé vettem az irányt. Beszálltam a liftbe és néhány perccel később kikászálódtam belőle. Elindultam a folyosón és nemsokára elértem a szobámat is. Lenyomtam a kilincset, de az ajtó nem akart kinyílódni. "Persze te hülye, hisz bezártad." Megállt a kezem a levegőben. "Hova tettem a kulcsot.. vagyis azt a kártya izét amivel ki lehet nyitni?" Már kezdtem kétségbe esni amikor eszembe jutott, hogy a farzsebembe raktam. Előhúztam hát és kinyitottam az ajtót, miközben azon morfondíroztam, hogy a vámpírlét miért nem jár több IQ-val? Egyből a ruháimhoz léptem és nekiálltam őket összeszedni. Szerencsére nem volt sok, úgyhogy belefért az egyik nemrég vásárolt darab reklámtáskájába. Összeszedtem a fogkefém és a fésűm is és azokat is a ruhák mellé suvasztottam. A végére hagytam a naplóm. Előhalásztam a széfből és jó mélyen elrejtettem a ruhák közt, hogy Maria vagy más személy még csak véletlenül se vegye észre. Lelkiismeret furdalásom kezdett lenni, hogy ennyit titkolózok Maria előtt, aki minden hátsó szándék nélkül segít nekem. De hát.. a napló személyes dolog, csak nem haragudna meg érte senki. Mikor már minden dolgom a táskában volt még egyszer körbenéztem, hogy mindent elraktam-e és kiléptem a szobából. Elindultam visszafelé és látván, hogy a liftre sokat kéne várni a lépcsőn mentem lefelé. Megint összetalálkoztam az inasfiúval, aki most úgy fordult felém, mint aki nagyon akar valamit mondani.*
-Szia!
-Ó helló.*mondtam meglepetten.*
-Öhm.. figyu tudom, hogy elég furcsa lesz amit most mondok.. de talán.. esetleg.. nincs kedved találkozni valamikor? Ja és John vagyok.*láthatólag elég büszke volt magára, hogy kinyögte amit akart és zöld szemei alatt mintha egy kis pírt láttam volna. Viszont ami engem illet azt sem tudtam hová fussak. Egyrészt nagyon is szerettem volna vele találkozni, viszont nem biztos, hogy túlélné, másrészt ott volt Maria is és nem is tudom, hogy magyaráztam volna el neki, hogy embereket öldöklők kényszerből, de mégis egy emberrel randizok. Szomorúan néztem John-ra.*
-Hát tudod.. szívesen találkoznék veled.. de épp most hagyom el a várost.*ráztam meg a táskámat és örömmel jöttem rá, hogy nem is hazudtam olyan nagyot. Láttam John arcán az elkeseredést.*-Sajnálom.. de ha nem kéne mennem szívesen elmennék veled valahová.*ez sem volt akkora hazugság.. sőt, ha ember lennék már rég elhívtam volna randira.*
-Szia*köszöntem el végül egy szomorkás mosollyal és lementem a recepcióra. Gyorsan kicsekkoltam és leadtam a-mint megtudtam- beléptető kártyát. Elköszöntem a recepcióstól és visszamentem Maria kocsijához. Kinyitottam az ajtót és beültem az anyós ülésre.*
-Kész vagyok*mondtam mint egy világszenzációt és a lábaim közé tettem az igencsak szegényes csomagom.*
Maria Baranyi

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Pént. Dec. 24, 2010 12:13 am

-Csak nyugodtan. Időm, mint a tenger.*Szóltam Beckyután, aki máris elviharzott az épület felé.*
"Ahj, én nem akartam, hoy oda jöjjön. De miért ne? A háznak már nicns élő tulajdonosa, és rendeteg értékes cucc van a lakásomban. De ez igy annyira kihasználás.Aztán ki tudja... Meg nem is utnatkoznék egyedül. Több mint 200 éve élek egyedül. Ahj, nem tudom..."*Morfondíroztam.*
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Mystic Falls-i Szálloda   Szomb. Dec. 11, 2010 12:36 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Szálloda   

Mystic Falls-i Szálloda
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls sikátorai