The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Veranda

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Veranda          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda          Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 11:14 pm

*Egymásba karöltve sétáltunk egészen Mystic Fallsig. Láttam, hogy Godric túlságosan is a gondoltaival van elfoglalva, és bár kissé zavart a viselkedése, de én is elmerültem a sajátaimban, miközben élveztem a kellemes éjszakai levegőt. *
- Én köszönöm a kellemes estét, Mr. North. *Mosolyodtam el, mikor a verandára értünk.* És a szoba megtalálásával nem lesz gondom. *Kacsintottam, s közben szélesen vigyorogtam rá. Miután eltűnt az a alakja a sötétben, beléptem az ajtón, s felfelé vettem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda          Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:48 pm

*Az utat csendben tettük meg. Én a gondolataimba voltam temetkezve Elijah-t illetően, Katherine pedig jóllakottat karolt át engem. Csend volt, a levegő friss, igazán jól esett hazasétálni azt a pár kilométert rendes, emberi tempóban. Pár óra múlva Katherine verandáján voltunk.*
- Nos, köszönöm a mai estét. Tudod, melyik szobában lennék, ha szukséged lenne rám... *vigyorodtam el kacéran és kezet csókoltam neki.* Kellemes estét, Miss Pierce.
*Köszöntem el tőle, majd a szállodám felé vettem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda          Icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 5:58 pm

*A csók után mosolyogva adtam át neki a virágot és kezet csókoltam neki.*
- Még hiányoznak a régi idők *sóhajtottam, majd a karom nyújtottam, hogy belekaroljon. Így indultunk el az egyik Georgia-i étterem felé.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Veranda          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda          Icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 2:01 pm

*Már a nappaliban jártam, amikor kopogásra lettem figyelmes, így hatalmas vigyorral az arcomon az előszoba felé vettem az irányt.*
- Már azt hittem, hogy nem is jössz. *Mondtam köszönés képpen, mikor kinyitotam az ajtót.* Te férfiállat. *Mértem végig, s megláttam a kezében lévő csokrot. Ha lehetséges még nagyobb mosoly terült el ac arcomon, miközben magamhoz húztam, hogy megcsókoljam.*
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda          Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:22 pm

*A rózsával a kezemben kopogtattam be Katherine házában.*
"Később is jöttem, mint ahogy megígértem, szóval készen kell lennie."
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Veranda          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda          Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 2:49 am

*Pár perc se telt bele, s már a verandámon is voltam. Mivel a kulcsokat még mindig nem találtam, és amúgy sem volt bezárva az ajtó, egyenesen a fel, a fürdőszoba felé vettem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Veranda          Empty
TémanyitásTárgy: Veranda    Veranda          Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 1:38 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Veranda          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda          Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Veranda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Pierce ház-
Ugrás: